Prodej šipkového zboží. Šipkové automaty, elektronické terče, šipky, letky, hroty, šipkové sady. Nejlevnější šipkové automaty na trhu
Počet položek : 0
Celková cena: 0,00 Kč

E-Shop     Šipky

Nastav měnu: [?]
Ceny zobrazené v této měně jsou pouze orientační a jsou aktuální dle denního kurzu střed ČNB.
Hledej v katalogu  
Přihlášení
Novinky na email

Chcete získat nejčerstvější informace o našich novinkách, akcích či výprodejích? Stačí zde zaregistrovat svůj e-mail a my Vám budeme maximálně jednou měsíčně zasílat informativní e-maily. Nebo se staňte naším fanouškem na Facebook. Buďte informovaní jako první!

Zadejte Váš email

Šipky jsou sport, sportovní náčiní, ale i zábavná hra, při které se házejí šipky na terč.

Šipky patří do kategorie přesnostních her. V šipkách existuje více variant her, nejznámější a nejvíce hrané jsou 501 (301, 701 a další odvozené varianty), Cricket a High Score.

Při každé hře se hráči (2 a více) střídají u terče (elektronický, sisálový) v tzv. kolech, a odhazují své 3 šipky dokud některý z hráčů nesplní podmínky hry a nevyhraje. Jedné hře se říká též "leg" (termíny používané v šipkovém sportu jsou i v Česku často přejaté z angličtiny). Utkání se skládá z předem určeného počtu legů nebo setů (skládající se z legů).

Umístění šipkového terče -Výška středu terče od země: 173cm.  Vzdálenost čelní strany terče promítnuté za zem: 237cm. Úhlopříčka pak mezi středem terče a čárou na zemi je 293cm.

Nabízíme Vám šipkové automaty, elektronické šipky, elektronické terče a sisálové terče. Dále nabízíme šipkové  příslušenství -  letky na šipky, děrovač na letky, hroty na šipky s malým i velký závitem (hroty soft steel 1/4 nebo 2BA), násadky na šipky, pružinky a těsnící gumičky na šipky, chrániče letek šipek, vypichováky zalomených hrotů a samozřejmě poudra na šipky. 

Vyhledávání: zobrazit rozšířený filtr
Kč -
Akce
 
Text v záznamu výrobku
Seřadit:  
Předchozí
Další
1 - 24 z 86 výrobků
Šipka Barrel 14g
25,00 Kč
28,00 Kč
 
Seřadit:  
Předchozí
Další
1 - 24 z 86 výrobků
 
© 2019 Šipky Prodej šipkového zboží. Šipkové automaty, elektronické terče, šipky, letky, hroty, šipkové sady. Nejlevnější šipkové automaty na trhu Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů.