Mincovní stolní fotbal a fotbálek. Stolní fotbaly s mincovníkem pro komerční využití. Repliky fotbálků Rosengart
Počet položek : 0
Celková cena: 0,00 Kč
Nastav měnu: [?]
Ceny zobrazené v této měně jsou pouze orientační a jsou aktuální dle denního kurzu střed ČNB.
Hledej v katalogu  
Přihlášení
Novinky na email

Chcete získat nejčerstvější informace o našich novinkách, akcích či výprodejích? Stačí zde zaregistrovat svůj e-mail a my Vám budeme maximálně jednou měsíčně zasílat informativní e-maily. Nebo se staňte naším fanouškem na Facebook. Buďte informovaní jako první!

Zadejte Váš email

Nabízíme zábavu během akce s přáteli. Robustní fotbálek na mince nebo žetony konstruované pro velké zatížení v komerčních provozech...Stolní fotbaly jsou vybaveny osvětlením, krycím odnímatelným sklem a také krycí klecí na míčky ( zabrání jejich odcizení). Součástí fotbálku jsou buď mechanické mincovníky ( Kč, Euro) nebo elektronické mincovníky. Vybrat si můžete z různých barevných provedení stolních fotbalů, po dohodě je možné zvolit logo dle Vašeho přání, například název provozvny atd. Vyrábíme repliky stolních fotbalů značky Rosengart! Záruční doba stolních fotbálků je pouze u nás prodloužena na 5 let. Mincovní stolní fotbal posíláme po celé ČR složený, stačí pouze montáž nohou, kterou zvládne každý a fotbálek je připraven k provozu.

Záruční dobu prodlužujeme na 5 let!

Vyhledávání: zobrazit rozšířený filtr
Kč -
Akce
 
Text v záznamu výrobku
Seřadit:  
Stolní fotbal STORMER
26 900,00 Kč
29 900,00 Kč
Techniq Silver stolní fotbal
26 900,00 Kč
26 900,00 Kč
Stolní fotbal Represent
25 900,00 Kč
25 900,00 Kč
Stolní fotbal Techniq
26 900,00 Kč
26 900,00 Kč
 
Seřadit:  
 
© 2019 Hospodské s mincovníkem Mincovní stolní fotbal a fotbálek. Stolní fotbaly s mincovníkem pro komerční využití. Repliky fotbálků Rosengart Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů.