Dárkové poukazy pro nákup zboží, zábavního sortimentu na www.zabavka.cz
Počet položek : 0
Celková cena: 0,00 Kč
Nastav měnu: [?]
Ceny zobrazené v této měně jsou pouze orientační a jsou aktuální dle denního kurzu střed ČNB.
Hledej v katalogu  
Přihlášení
Novinky na email

Chcete získat nejčerstvější informace o našich novinkách, akcích či výprodejích? Stačí zde zaregistrovat svůj e-mail a my Vám budeme maximálně jednou měsíčně zasílat informativní e-maily. Nebo se staňte naším fanouškem na Facebook. Buďte informovaní jako první!

Zadejte Váš email

Dárkové poukazy Zabavka.cz na nákup zboží v hodnotách od 200 - 20 000 Kč.

  • Dárkový poukaz je ideální volbou pro ty z Vás, kteří víte, že Vaši blízcí touží po některém z našich produktů z našeho obchodu, ale sami si nevíte rady, nechcete šlápnout vedle nebo pouze chcete na zakoupení toužebného výrobku částečně přispět.

  • Dárkové poukazy Zabavka.cz umožňují nakoupit jakýkoliv výrobek z naši nabídky obchodu Zabavka.cz.

  • Nákup s poukazem se provádí přes internet/do poznámky k objednávce uveďte pouze čislo vašeho poukazu/, telefonicky či při Vaší návštěvě našeho obchodu.

  • Dárkový šek lze vhodně využít i jako vánoční, narozeninový a jiný dárek pro Vaše blízké, kteří mají blízko k našemu sortimentu nebo také pro Vaše obchodní partnery jako poděkování za jejich spolupráci nebo například pro Vaše zaměstnance jako každoroční odměna a poděkování za dobře odvedenou práci. Neví Váš šéf, že takové šeky máme? Poraďte mu a už si vybírejte, co si za svou odměnu koupíte Vy.


Platnost dárkového poukazu je 12 měsíců. Poukaz lze uplatnit pouze v rámci jednoho nákupu, nelze ho uplatnit po částech. Hodnoty více dárkových poukazů lze sčítat dohromady na jeden nákup. Dárkový šek je opatřený bezpečnostními prvky proti zneužití a unikátním kódem.

Dárkový poukaz Vám doručíme poštou či emailem ihned po zaplacení.

Objednávejte ihned z pohodlí domova!

Vyhledávání: zobrazit rozšířený filtr
Kč -
Akce
 
Text v záznamu výrobku
Seřadit:  
 
Seřadit:  
 
© 2019 Dárkové poukazy Dárkové poukazy pro nákup zboží na www.zabavka.cz Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů.