Zony pro děti. Dětské koutky. Oddychové dětské koutky. Odpočinkové koutky pro děti
Počet položek : 0
Celková cena: 0,00 Kč
Nastav měnu: [?]
Ceny zobrazené v této měně jsou pouze orientační a jsou aktuální dle denního kurzu střed ČNB.
Hledej v katalogu  
Přihlášení
Novinky na email

Chcete získat nejčerstvější informace o našich novinkách, akcích či výprodejích? Stačí zde zaregistrovat svůj e-mail a my Vám budeme maximálně jednou měsíčně zasílat informativní e-maily. Nebo se staňte naším fanouškem na Facebook. Buďte informovaní jako první!

Zadejte Váš email

Dětské oddychové zony – KIDS ZONe ™ jsou určeny pro všechna zařízení které navštěvují děti . Jedná se hlavně o nákupně - zábavní centra , sportovně - relaxační zařízení a gastro - provozy. Dětskou oddechovou zónu si můžete namodelovat dle vašich představ.

Vzhledem ke snadné skladnosti, snadné montáži a demontáži je můžete využívat i sezónně , nebo jen krátkodobě na akcích, sportovních akcích , firemních posezeních a pod .

Základním prvkem dětské oddychové zóny KIDS ZONe ™  je pěnová podložka a 1m dlouhý obvodový modul . Ten může být sedací rohový, sedací rovný, ke stěně bez sedací části, nebo například skříňka na obuv . Obvodový modul se skládá z kostry z masivního dřeva a molitanu . Modul je očalouněný pevným , nesavým , snadno dezinfikovatelným materiálem STAMSKIN , který se používá na čalounění zubařských křesel , křesel na letištích a jiných vysoce - zátěžových provozech, například i v síti MC Donalds , Baťa atd.

 

Vhodné zpestření a vylepšení dětských koutků, a food courtů obchodních center. Samozřejmostí je certifikace a poprodejní servis. Pro obchodní centra nabízíme i možnost pronájmu. Neváhejte a kontaktujte nás pro bližší informace.  

 

Vyhledávání: zobrazit rozšířený filtr
Kč -
Akce
 
Text v záznamu výrobku
Seřadit:  
 
Seřadit:  
 
© 2019 DĚTSKÉ ZONY Zony pro děti. Dětské koutky. Oddychové dětské koutky. Odpočinkové koutky pro děti Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů.